[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Cenaclu Crew » Downloads » Downloads » Parazitii - Vrei Bani (soundtrack 17 ) (Auditie placuta)
Parazitii - Vrei Bani (soundtrack 17 )
dXXX™Date: Vineri, 2008.Apr.11, 01:09 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
Parazitii - Vrei Bani (soundtrack 17 )

 
TJKDate: Vineri, 2008.Apr.11, 01:11 | Message # 2
Big daddy
Group: user
Messages: 17
Status: Off'Line
biggrin cool E super Buna Piesa!

Message edited by TJK - Vineri, 2008.Apr.11, 01:12
 
CriticuDate: Vineri, 2008.Apr.11, 04:36 | Message # 3
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Mda...Putine comenturi...Se vede ca nimeni nu vre Bani dry dry dry
Am mai spus ca nu prea ascult aceasta piesa Dar Nu sunt coontra de a mai asculta-o Cite odata cind nu am ce face.. wink


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
maruseaDate: Vineri, 2008.Apr.11, 11:32 | Message # 4
micutu rappa
Group: user
Messages: 6
Status: Off'Line
comentez: rupe buka

Niau' Miau
 
vercikDate: Vineri, 2008.Apr.11, 21:28 | Message # 5
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Rupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
BittrackerDate: Vineri, 2008.Apr.11, 21:30 | Message # 6
micutu rappa
Group: user
Messages: 27
Status: Off'Line
Rupe piesa !!!

nyam nyam nyam


Cand te-ai nascut, ai plans, si toti in jur, radeau. Traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa, tu sa surazi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga.
 
TORRDate: Vineri, 2008.Apr.11, 21:37 | Message # 7
micutu rappa
Group: Fan
Messages: 41
Status: Off'Line
rupe cool

SR (Spirit Romanesc)
 
EclipSDate: Luni, 2008.Apr.14, 19:42 | Message # 8
micutu rappa
Group: user
Messages: 7
Status: Off'Line
super piesa!!! victory
 
HakeruDate: Duminica, 2008.Apr.27, 00:47 | Message # 9
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Poate vreti si videoclipul acestei piese? wink
Poftim: http://www.uploading.com/files/BN4LJ67H/Parazitii_-_Vrei_bani.avi.html newrus



 
BazyDate: Simbata, 2008.Mai.10, 15:01 | Message # 10
micutu rappa
Group: user
Messages: 3
Status: Off'Line
super! e tare
 
vercikDate: Duminica, 2008.Mai.11, 17:39 | Message # 11
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Hakeru, ms ;))

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
HakeruDate: Luni, 2008.Mai.12, 12:41 | Message # 12
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Apropo: Am primit avertizare de la ply.md dupa ce am pus acest videoclip (pentru ca contine violenta cry )


 
dXXX™Date: Luni, 2008.Mai.12, 13:55 | Message # 13
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
aiurea
 
HakeruDate: Vineri, 2008.Mai.16, 12:16 | Message # 14
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (dXXX)
aiurea

Pai ceia ce pun rockerii nu e violenta, dar ceia ce punem noi cry



 
ploaieDate: Vineri, 2008.Mai.16, 16:39 | Message # 15
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (Hakeru)
Pai ceia ce pun rockerii nu e violenta, dar ceia ce punem noi

da pacat k spui asta.. wacko


[..]
 
unknownDate: Vineri, 2008.Mai.16, 18:52 | Message # 16
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (Hakeru)
Pai ceia ce pun rockerii nu e violenta, dar ceia ce punem noi

vreai s zici k pe play.md pun doar rockerii materiale, sau cum?? sau vreai s zici k dak e rock, inseamna k automat contine violenta??
as zice k e mai mult o generalizare decat un fapt veridic.. mai vezi si tu..

sunt de acord k nu e placut k nu au aprobat videoclipul piesei.. kiar delok.. dar kiar nu`s de acord cu afirmatia ta..

Quote (ploaie)
da pacat k spui asta.. wacko

pacat..


..evadand
 
HakeruDate: Vineri, 2008.Mai.16, 22:40 | Message # 17
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
ploaie, unknown, pai bine am spus-o la furie, dar de unde atata atractie fata de rock?
Ma rog, fiecare cu preferintele sale, da ce v-ati pus asa de tare de a apara rockerii?
Multi din ei doar nu agriaaza raperii, de ce noi ar trebui sai agream pe dinsii, sunt de acord ca nu toti sunt asa, dar oricum.
Pe mine de exemplu ma enerveaza cind ei iau in ris stylul RAP, cu fraze de tipul: "Nu te string Pantalonii?" Si dupa asta cum as putea sa-i respect? sad



 
ploaieDate: Vineri, 2008.Mai.16, 22:51 | Message # 18
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Hakeru, de unde atita atractie fata de rock? wacko din suflet... suntem toti oameni pina la urma.. + la asta am un principui.. "nu fac altora ceea ce nu'mi place mie".. deci.. dak nu'ti place k unii rockeri judeca ceva... nu e obligatoriu sa faci viceversa cu ei.. si de fapt cred, de fapt sunt sigura k oamenii care se limiteaza doar la un stil de muzica, sunt la rindul lor niste limitati.. uite'asa..
a judeca.. nu vad nimic criminal in asta.. oamenii au o tendinta de a judeca pe ceilalti.. si kiar nu cred k tu ii critici pe 'rockeri' fiindk ei o fac in adresa ta..
respecti omul pt ceea ce este.. nu pt o replica in legatura cu imbracamintea..
sunt piese ieftine in orice gen de muzica... inclusiv in rock.. in orice gen gasesti comert, nu se discuta.. dar la fel este si multa muzica de calitate.. asculta, si vei vedea k kiar merita! bafta..


[..]
 
HakeruDate: Vineri, 2008.Mai.16, 23:23 | Message # 19
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
ploaie, eu n-ui am in vedere pe toti rockerii, am mai spus
Quote (Hakeru)
sunt de acord ca nu toti sunt asa
, dar oricum sunt unii (o buna parte) care te scot din sarite, iar cind cineva te ataca nu trebuie sa stai sa te uiti.

Quote (ploaie)
oamenii care se limiteaza doar la un stil de muzica, sunt la rindul lor niste limitati.. uite'asa..

posibil mai avut in vesre pe mine biggrin ? Ok, sa stii ca eu nu ma limitez, rap ascult putin mai mult ca alte styluri (stylul meu preferat e R&B), sa stii ca ascul foarte mult pop, latino, dance, trance, house, si printe aceste se numra si rock-ul (nu pot suporta doar rock-ul greu al formatiilor korn, metallica..... primesc aceleas emotii negative cum le primesc si de la manelle sau muzica de proasta calitate moldoveneasca biggrin care se aude cind mergi prin piata).

Quote (ploaie)
si kiar nu cred k tu ii critici pe 'rockeri' fiindk ei o fac in adresa ta..

eu nu i-am avut in vedere pe toti rockerii, crede-ma, am si prieteni rockeri, dar sunt unii rockeri care vad doar rock si vor sa distru ceia ce e strain acestuia, si eu incerc sa le rspund cu aceiasi moneda.

ploaie, sa stii ca te respect foarte mult pentru ambitie, chiar imi place sa dicut cu cineva asa. Poate continuam discutia pe aceiasi unda? wink



 
unknownDate: Simbata, 2008.Mai.17, 11:25 | Message # 20
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (Hakeru)
dar oricum sunt unii (o buna parte) care te scot din sarite, iar cind cineva te ataca nu trebuie sa stai sa te uiti.

Quote (Hakeru)
dar sunt unii rockeri care vad doar rock si vor sa distru ceia ce e strain acestuia, si eu incerc sa le rspund cu aceiasi moneda.

sa zicem k e si asta o tactica.. dar, vezi ca astfel poti doar sa le arati o anumita lipsa de educatie.. de ce s nu te gandesti la metode mai diferite de a lor sa le demonstrezi ca rap`ul/HH`ul merita ascultate.. si faza`i ca lupta asta are loc nu intre pop si dance.. sau oricare alte genuri de muzica.. vezi.. sunt 2 genuri de muzica care intr`adevar au ceva de spus.. si cum am mai zis, daca e rock nu inseamna automat violenta.. tipurile de rock sunt diverse..
nu te obliga nimeni sa asculti hard rock, metall... esti liber sa alegi.. la fel cum ai ales sa asculti :

Quote (Hakeru)
(stylul meu preferat e R&B), sa stii ca ascul foarte mult pop, latino, dance, trance, house, si printe aceste se numra si rock-ul (nu pot suporta doar rock-ul greu al formatiilor korn, metallica.....

wink


..evadand
 
HakeruDate: Simbata, 2008.Mai.17, 12:14 | Message # 21
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (unknown)
nu te obliga nimeni sa asculti hard rock, metall...

eu nu am spus ca cineva ma obliga smile



 
unknownDate: Simbata, 2008.Mai.17, 13:18 | Message # 22
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (Hakeru)
eu nu am spus ca cineva ma obliga

ok then.. anyway pe viitor s nu mai generalizezi astfel wink

pace..


..evadand
 
HakeruDate: Simbata, 2008.Mai.17, 22:35 | Message # 23
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (unknown)
pace..

eu nici nu am vrut razboi biggrin
e pur si simplu o discutie in care fiecare isi exprima punctul de vedere wink
dar vad ca tea afectat prea tare cry , (din curiozitate) esti rocker?



 
unknownDate: Simbata, 2008.Mai.17, 23:08 | Message # 24
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (Hakeru)
eu nici nu am vrut razboi biggrin

lol lol lol lol lol lol serios??? biggrin biggrin

Quote (Hakeru)
dar vad ca tea afectat prea tare cry

sunt ok .. don`t worry.. biggrin :D

Quote (Hakeru)
(din curiozitate) esti rocker?

cam asa ceva.. da' ascult si HH.. adik eu sunt printre cei care accepta mai multe genuri muzicale.. dar evident din alea care merita intr`adevar de ascultat.. si nu de alea comerciale..

Quote (Hakeru)
e pur si simplu o discutie in care fiecare isi exprima punctul de vedere wink

de acord.. eu doar vroiam s`l inteleg pana la urma pe al tau.. si oricum am vrut cat de cat s te corectez.. intru cat ai o mica predilectie de a generaliza.. poate e subiectiv, intrucat nu te cunosc si e unica fraza dupa care o zic.. dar e si asta o parere wink


..evadand
 
HakeruDate: Simbata, 2008.Mai.17, 23:26 | Message # 25
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (unknown)
eu sunt printre cei care accepta mai multe genuri muzicale

eu tot wink

unknown, imi place sa discut cu oamenii ce au un punct de vedere bine structurat, deci mi-a facut placere sa discut wink



 
Cenaclu Crew » Downloads » Downloads » Parazitii - Vrei Bani (soundtrack 17 ) (Auditie placuta)
Search: