[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » SEAN DIDDY acuzat de implicare in uciderea lui TUPAC (...)
SEAN DIDDY acuzat de implicare in uciderea lui TUPAC
dXXX™Date: Miercuri, 2008.Mar.19, 12:40 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
Trimite link-ul prin Yahoo MessengerTipareste articolul

Rapperul american Sean ‘Diddy’ Combs a dezmintit informatiile aparute in cotidianul Los Angeles Times conform carora asociati de-ai sai au fost responsabili de jefuirea si uciderea in 1994 a rivalului sau Tupac Shakur, relateaza Associated Press. Ziarul american a scris ca Diddy ar putea deveni subiectul unei anchete a politiei, intrucat exista informatii potrivit carora acesta ar fi stiut de atacul ce urma sa aiba loc asupra lui Tupac, intr-un studio de inregistrari din New York.

‘Povestea este o minciuna. Este ridicola si complet falsa. Nici Notorious BIG si nici eu nu stiam ca un astfel de atac va avea loc. Sunt socat de faptul ca Los Angeles Times este atat de iresponsabil incat sa publice o poveste atat de nefondata si complet falsa’, a declarat rapperul, intr-un comunicat de presa. Los Angeles Times a precizat ca articolul - care nu a fost publicat decat in formatul online al ziarului - este bazat pe documente ale FBI si interviuri cu persoane aflate la locul atacului, cat si detalii oferite FBI de catre un informator.

Rompres

O Stea
 
vercikDate: Miercuri, 2008.Mar.19, 17:46 | Message # 2
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
OMg...iak nci nu stiu ce s comentez....chiar nu stiu daca at fi putut fi el...

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
AtaraXDate: Miercuri, 2008.Mar.19, 22:42 | Message # 3
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
se revine peste timpuri....
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » SEAN DIDDY acuzat de implicare in uciderea lui TUPAC (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: