[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Cheloo si-a botezat fiul in costum de camuflaj
Cheloo si-a botezat fiul in costum de camuflaj
dXXX™Date: Duminica, 2009.Feb.22, 16:49 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line

Cheloo si-a botezat fiul in costum de camuflaj


Catalin Stefan Ion, alias Cheloo, de la Parazitii si sotia sa, Daniela, si-au crestinat, de curand, baietelul. Ceremonia, care a avut loc la Biserica Sfantul Ilie din Capitala, a fost urmata de o petrecere de pomina la care au participat peste 150 de invitati.

Devenit tatic pentru prima oara, Cheloo a organizat in prima luna a acestui an botezul fiului sau, Stefan Mihai, care a cantarit 3,550 de kg la nastere. Si, cum era de asteptat din partea celor doi parinti nonconformisti, botezul a fost lipsit de fite, invitatii fiind incurajati sa renunte la etalarea costumelor scrobite chiar de fericitul tatic care a imbracat, la slujba de la biserica, o geaca de camuflaj, iar mamica o tinuta de zi, lejera. Micutul Stefan a dormit pe toata perioada slujbei pana in momentul critic cand a fost scufundat in cristelnita, ca mai apoi sa onoreze party-ul organizat in cinstea sa la Casa Doina cu cateva scanceli oprite de nasii Stefania si Petre Vlad. Printre cei 150 de invitati s-au numarat, pe langa membrii trupei Parazitii, solistul Mihai Margineanu, Bogdan Oprea (BGS) si afaceristul Costel Casuneanu. Cu ultimii doi, Cheloo si Daniela sunt prieteni buni, acestia avand acelasi pasiune, respectiv cursele de off-road. “Se stiu de sase-sapte ani. Toti patru (n.r. - Cheloo, Daniela, Bogdan si Casuneanu) sunt inscrisi la O.R.A.R.- un club de off-road. Pasiunea lor pentru sportul acesta pe teren accidentat i-a ajutat sa se cunoasca mai bine, in situatii extreme, si sa ramana prieteni”, ne-a declarat un apropiat al acestora.

 
Poetul_PerversDate: Duminica, 2009.Feb.22, 21:18 | Message # 2
rappa fan
Group: useri
Messages: 128
Status: Off'Line
Cheloo ca deobicei impresioneaza lumea biggrin biggrin

I need more!!!!! C4 !!!!!!
 
AntropicDate: Duminica, 2009.Feb.22, 21:37 | Message # 3
junior rappa
Group: useri
Messages: 67
Status: Off'Line
Ombladon era cu microfonu in mana intru-n concert..a si cantat la el
 
dXXX™Date: Duminica, 2009.Feb.22, 22:43 | Message # 4
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
Antropic, vreai as zici ca e absurda tema sau cum sa inteleg ceea ce ai scris ?
 
unknownDate: Duminica, 2009.Feb.22, 23:42 | Message # 5
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (Antropic)
Ombladon era cu microfonu in mana intru-n concert..a si cantat la el

blink cre'ca glumesti


..evadand
 
AntropicDate: Luni, 2009.Feb.23, 00:38 | Message # 6
junior rappa
Group: useri
Messages: 67
Status: Off'Line
foarte..
 
unknownDate: Luni, 2009.Feb.23, 00:53 | Message # 7
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
..pacat

..evadand
 
me_marryannaDate: Luni, 2009.Feb.23, 06:46 | Message # 8
rappa lover
Group: useri
Messages: 626
Status: Off'Line
psc, io credeam k copilul lui era imbracat in asha haine k la mine ieri nu mergea netu normal sj nu sau deskiz pozele astea, LOLZ biggrin biggrin

Infrânt nu esti atunci când sângeri,
nici ochii când în lacrimi ti-s.
Adevaratele înfrângeri,
sunt renuntarile la vis.
 
redboyDate: Simbata, 2009.Mai.30, 21:43 | Message # 9
micutu rappa
Group: useri
Messages: 6
Status: Off'Line
Primul lucru care mi-a venit in gand, atunci cand am aflat ca (,) Cheloo a devenit tatic, a fost versul sau : "ma pregatesc sa fac copii, ca sa-mi spele pe jos" . Sunt curios ce parere o sa aiba peste ani, 'baietelul' sau...

anyway, mi se pare foarte tare sa te prezinti in biserica, la botez, precum Cheloo...

 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Cheloo si-a botezat fiul in costum de camuflaj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: