[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Concert in singerei ki (s)mik (Singerei orashul PORCILOR)
Concert in singerei ki (s)mik
Mishulica94Date: Simbata, 2008.Dec.20, 22:39 | Message # 1
micutu rappa
Group: Cenaclu
Messages: 20
Status: Off'Line
Sal lume.Azi a fost concert la noi in Singereiul nostru PORCOS(k alte kuvinte nu am).A venit CENACLU,Apocalipsa sh alte trupe.Dar SINGEREIUL nostru nici nu a apreciat acest gest. :'( :'( :'( :'( sad sad Sau comportat ka porcii sh alte cuvinte injuratoare.BAIETZI imi cer iertare pentru ORASHELUL nostru TIMPIT.Sper s ne mai vedem da in alta atmosfera,mai placuta.NOI am fost porci da voi TARI ka intotdeauna.Ink o data cer scuze pentru orashul SINGEREI.[color=red] :'( :'(

Salut la toti
 
me_marryannaDate: Simbata, 2008.Dec.20, 22:46 | Message # 2
rappa lover
Group: useri
Messages: 626
Status: Off'Line
Nu am cuvinte k s mai pot vorbi!
Mi s-au epuizat toate sperantzele de a-i ridica pe aceshti tineri cazutzi sh toate nazuiontzele mele s-au dus de rapa.
N-am nici macar cuvinte sa le multzumesc baietzilor sh s le zik cat de buni au fost al aparatura asta de "cacao", cum ii zicea Eretic wink


Infrânt nu esti atunci când sângeri,
nici ochii când în lacrimi ti-s.
Adevaratele înfrângeri,
sunt renuntarile la vis.
 
Poetul_PerversDate: Simbata, 2008.Dec.20, 23:32 | Message # 3
rappa fan
Group: useri
Messages: 128
Status: Off'Line
smile

I need more!!!!! C4 !!!!!!
 
ploaieDate: Simbata, 2008.Dec.20, 23:32 | Message # 4
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Mishulica94, me_marryanna, nu stiu daca putem acuza pe cineva de ce s'a intimplat azi..
eu tin minte primul concert hip-hop la care am fost si nu'mi amintesc sa fi fost foarte activa ca spectator.. si, calitatea sunetului era mult mai reusita decit la singerei.. eu doar incercam sa intru in spiritul muzicii date, care inca imi era straina.. pasivitatea mea, insa, nu a fost observata fiindca eram una din putinii care nu dadeau cel putin din mana..

azi, majoritatea erau de'alde mine, doar ca mai putin interesati de ambianta pe care'o creau.. ei nu au de unde sti cum sa se comporte la un concert hh, si nici cit de mult au nevoie cei de pe scena de sustinere spectatorilor.. nu au.. de unde?

voua, me_marryanna, Mishulica94, nu va ramine decit sa incercati sa mai organizati concerte, asta in caz ca mai aveti chef si optimism indeajuns, intru a ajunge la acea prezenta de care'am dus lipsa azi...

asta e..

personal.. daca sa fiu un pic egoista.. ma bucur c'am mai ascultat o data prestarea cenaclului si assault crew si doar mi'e mila de cei care nu stiu sa simta acelasi lucru..


[..]
 
Poetul_PerversDate: Simbata, 2008.Dec.20, 23:37 | Message # 5
rappa fan
Group: useri
Messages: 128
Status: Off'Line
Daca lumea nu are interes catre hiphop-u autohton cum credeti o sa mai reziste cultura asta in md? pfffffff nu cred

apropo ce tzine de public, as zice asa orce artist are nevoie de energia publicului e ca un vampir ce se hraneste de energia publicului daca ii dai asta el iti da de 2 ori mai mult... cat asta nu va fi va fi un show de kkt din cauza cui?? hmmm a publicului desigur biggrin biggrin biggrin caci doar de public depinde mai canta artistu asta sau nu


I need more!!!!! C4 !!!!!!
 
ploaieDate: Simbata, 2008.Dec.20, 23:41 | Message # 6
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Poetul_Pervers, adevar spui...
doar ca publicul nostru e obisnuit sa stea si sa asculte, pt asta sunt scaunele in salile noastre de concert.. asa a fost educat omul, sa stea cuminte si sa taca...


[..]
 
me_marryannaDate: Duminica, 2008.Dec.21, 07:38 | Message # 7
rappa lover
Group: useri
Messages: 626
Status: Off'Line
ploaie, ai dreptate, shi totushi, erau sh din aia care se cred "rapperi" shi n-au aratat nici o poola cultura sau spirit de acest gen...
Nu mai pot s zik nimik, mi-e pur shi simplu teribil de rushine cry cry cry cry


Infrânt nu esti atunci când sângeri,
nici ochii când în lacrimi ti-s.
Adevaratele înfrângeri,
sunt renuntarile la vis.
 
ploaieDate: Duminica, 2008.Dec.21, 09:07 | Message # 8
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
me_marryanna, nu cred ca te acuza cineva de cele intimplate... friends

[..]
 
me_marryannaDate: Duminica, 2008.Dec.21, 09:49 | Message # 9
rappa lover
Group: useri
Messages: 626
Status: Off'Line
ploaie, kiar dak nu o face nimeni direct, oricum au p/u ce wink

Infrânt nu esti atunci când sângeri,
nici ochii când în lacrimi ti-s.
Adevaratele înfrângeri,
sunt renuntarile la vis.
 
ilynkaDate: Miercuri, 2008.Dec.24, 22:06 | Message # 10
micutu rappa
Group: Fan
Messages: 16
Status: Off'Line
mie imi pare fffff rau ca nu am intrat de la inceput in ritmul hip hop in timpul concertului sad sincer imi pare rau si vreau sa-mi cer iertare:(la urma deja regretam mult ca totul s-a terminat,dar asta e(era tirziu si nu puteam face nimik...sau poate puteam,dar eu nu gaseam solutia magica)...nush ce era cu mine...probabil am simtzit aceeasi senzatzie ca ploaia la primul concert si nu reuseam sa intru in spiritul hip hop...doar asa pot sa-mi explic inactivitatea si pasivitatea!!!sper sa ma intelegi si sa ma iertatzi...eu deja m-am iertat si sunt sigura ca voi reusi sa recuperez totul la alte concert dea voastre!!!cenaclu 4ever!!!

ilynka_4ever
 
cristynnaDate: Miercuri, 2008.Dec.24, 22:17 | Message # 11
rappa lover
Group: Fan
Messages: 588
Status: Off'Line
ilynka, important e ca tu sa ai dorinta,nu ca cineva sa te ierte... wink

Nu socoti anii,numara amintirile...
 
ploaieDate: Miercuri, 2008.Dec.24, 23:48 | Message # 12
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
ilynka, singura te acuzi, singura te ierti... biggrin

nu reuseste lumea sa tina ritmul cu tine.. biggrin


[..]
 
Poetul_PerversDate: Joi, 2008.Dec.25, 10:41 | Message # 13
rappa fan
Group: useri
Messages: 128
Status: Off'Line
hai si niom ispovadui deja lol

Ce a fost a fost..``asa a fost scris``

Next concert sper sa-l vad mai activ smile


I need more!!!!! C4 !!!!!!
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Concert in singerei ki (s)mik (Singerei orashul PORCILOR)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: