[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Voronin si tineretul
Voronin si tineretul
HakeruDate: Duminica, 2008.Iun.22, 01:03 | Message # 1
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
o discutie dintre Voronin si tineri
http://www.j-live.md/content/5962/
mare clovn mai este




 
ploaieDate: Luni, 2008.Iun.23, 00:14 | Message # 2
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
elev: odata ce acest an a fost numit "an al tineretului", admiteti dvs. guvernarea, o consultare profunda cu tinerii in probleme ce ii vizeaza nemijlocit, asa ca problema istoriei integrate, si ca problema limbei romane si tranformarea in limba 'moldoveneasca' ( yes )
voronin: pe parcursul acestui an, si de fapt nu numai acestui an.. dati sa ne intelegem asa ca acest an sa fie un inceput in conlucrarea guvernarii cu tineretul. dar pe parcursul acestui an, la concret, dvs o sa aveti posibilitatea, o sa fiti convocati, o sa participati, cum am vbit deja, la diferite seminare, la diferite concursuri, la diferite sedinte, consilii, etc... ( wacko )

ce intrebare buna.. si ce raspuns evaziv.. se temea domnu presedinte s nu'i sara toti in cap.. lol..


[..]
 
CausticDate: Luni, 2008.Iun.23, 09:57 | Message # 3
junior rappa
Group: useri
Messages: 74
Status: Off'Line
Hai mah ca domnu Vladimir va ofera "totul" si voi asa vb despre el... Mai bine ati profida de toate avantajele pe care vi le ofera acest sistem...
PS - Eu as fi mai atent la comment-uri sa nu va faca SIS-ul vizite.


"Он меня ремонтом я его рэпчиком"
 
HakeruDate: Luni, 2008.Iun.23, 22:58 | Message # 4
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (Caustic)
Eu as fi mai atent la comment-uri sa nu va faca SIS-ul vizite

pai asta si este o guvernare totalitara, asta si urmaresc ei, sa tacem, dar deja ne sta in git tacerea cry



 
AtaraXDate: Marti, 2008.Iun.24, 12:44 | Message # 5
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
Caustic,presupun a fost o gluma ce-ai spus de sistem si de ce ofera el...Cit despre P.S,intr-adevar ...asta ar fi un umor mai negru.Totusi ploaie are dreptate .Majoritatea raspunsurilor sunt atit de sarace si demagogice,o vedem chiar de la primul ..."traim zilele fricii"...cu tastele negre!Acuma tre' sa stau sa ma gindesc unde sa merg si ce-o sa maninc peste citva ani,cind nimeni nu se grabeste spre evolutie,sa-mi tai limba si fiu un lingau.....asta e cetateanul perfect aici la noi in Republica Moldova.
 
ParazitkaDate: Joi, 2008.Iun.26, 00:33 | Message # 6
rappa guru
Group: user
Messages: 870
Status: Off'Line
"- Oferim totu` numa rămneţ acasâ" ( o da, precis...kand tu faci totul posibil s plece tineretul smile din tara )

* are asa un aer de mare personalitate biggrin LOL....oare ce tot isi noteaza acolo happy

"- Aista matincă ii din paza me" ( <_< )

mda...mi`i rusine cine imi reprezinta tara wacko


Knocking On Heaven`s Door...
 
vercikDate: Simbata, 2008.Iun.28, 11:57 | Message # 7
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
mii greatz de toot ceea ce zice... nici nu stiu ce sa comentez... :|

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
IrinutzaDate: Luni, 2008.Iun.30, 23:08 | Message # 8
rappa lover
Group: useri
Messages: 549
Status: Off'Line
Din ce a spus "respectabilul" nostru domn,doar cu una sunt de acord,insa nu total.... wink
Spaga la profesori ....In cele mai multe cazuri chiar e vina elevului,insa tot de la profesori se incepe...
Exemplu concret:
Profesoara X nu explica nimic la lectii in timpul anului,doar pune note(rele,chiar daca elevul sa raspunda pe 10) si ne pune sa citim din carte(la un obiect ce necesita explicatie)...
La sfirsitul anului ne cheama in cabinet si zice:Vreai 10,iai 4 lectii adaugatoare a cite 50 lei fiecare si ambii vom fi multumiti...
Profesoara Y vazind asa tot asa face,zicind"De ce ea poate si eu nu..."
Elevul vazind asta,incearca tot aceeasi sistema la alti profesori...
Si tot asta continua intr-un cerc nesfirsit... wacko %)
Deci...Oricum,se rezuma la cit de serios si profesional este profesorul... smile


All I want is the wind in my hair to face the fear but,not feel scared

Message edited by Irinutza - Luni, 2008.Iun.30, 23:18
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Voronin si tineretul
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: