[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Organizatia homosexualilor din Moldova trebuie scoasa in afa (...)
Organizatia homosexualilor din Moldova trebuie scoasa in afa
dXXX™Date: Simbata, 2008.Mai.17, 13:20 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
ProTV HomeAjutorInchideProTV

 
ploaieDate: Duminica, 2008.Mai.18, 01:27 | Message # 2
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
personal nu am nimic contra lor.. absolut nimic.. consider k in primul rind ei sunt niste personalitati si nu'mi pasa orientarea lor sexuala atit cit nu'mi baga pe git asta.. ceea ce ei nu fac..
se vbeste despree imoralitate in viata lor sexuala.. oameni, cita imoralitate exista in sexul heterosexualilor..?! si mai ales a 'crestinilor''..! s'mi bag cracu'n astia care se tin doar de criticat.. si mai ales in toti cei care au hotarit k forta fizica e cea care va invinge..
da, o fi ei diferiti, si li s'ar parea unora revoltator comportamentul lor.. dar asta nu inseamna k ei nu au dreptul la o orientare diferita.. pfff.. nush.. religia nu permite.. dar religia tot de oameni a fost creata.. orientari homo, lesby sau bi au fost si pe timpul cind a fost scrisa biblia.... iar bisexuali erau foarte multi, mai ales barbati.. si era ok, atunci..
si ink ceva.. de ce baietilor li se par ok (kiar foarte ok, si foarte excitante) 2 fete care se ling in ***, iar 2 baieti ce fac acelasi lucru e rusine mare?! sunt doar niste stereotipuri bine infiltrate in societate.. asta e.. nu e fiindk kiar e ceva rau.. asa precum inainte sa fii afro-american era ekivalent cu a fi sclav, si acu nici vba de asa ceva, vor ajunge oamenii sa inteleaga, k nu e nimic criminal nici a fi de alta orientare sexuala..


[..]
 
vercikDate: Marti, 2008.Mai.20, 23:15 | Message # 3
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
bai nush...io am mai zis
io n`am nik impotriva lor...atita timp kat nu se afiseaza... in rest fiecare are viata lui...si face ceea ce crede de cuviinta :P


Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
CriticuDate: Simbata, 2008.Mai.31, 00:02 | Message # 4
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
[b]Pai cum a fost spus in video "Punind flori linga Monumentul Lui Stefan cel mare Asta suna cum ar fi Scuipa in istorie..."

Ploaie, ok AI parerea Ta .Caci ai 18-19 ani si intelege totul dar ce va zice cind va vedea un copil de 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Ani CInd se ling 2 gay???

Ce familie Va fi din Gay sau Lizbieni???Ce va fi cu Urmasii nostri ???Imagineazati Cum sar afla un copil si ce rusine Va avea un copil intr-o Familie de Gay?????Si acum in momentul de fata daca se casatoresc O pereche de gay si daca sunt ei sanatosii la cap(Dar ei deja sunt bolnavi caci sunt Gay)Pai o sa vree copil Ce Casa de copii va oferiii un copil Unei Familii De Gay???
Generatia se strica si se strica din ce in ce mai mult.....
Mai inteleg Libiene Cind Vad parca imi este o imagine Mai simpla Dar orikum este ceva complicata in ea Dar cind Vad Gay pai acolo e dezastru.....
"Ma pis Pe Gay si nu e normal ca copii mei sa Vada
Homosexuali care sa ling pe Gura ......"
Ma Fut In Gay caci si acum Cit Timp scriam acest Mesaj Televizorul Era aprins Si Tot Mergea un Film Cu Curvele De Gay.....
NB Semnat SkulpTor...EpiTaf...(Log-at Ca Criticu) Ora 00:02


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....

Message edited by Criticu - Simbata, 2008.Mai.31, 00:05
 
ploaieDate: Simbata, 2008.Mai.31, 01:31 | Message # 5
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Ce familie Va fi din Gay sau Lizbieni???Ce va fi cu Urmasii nostri ???Imagineazati Cum sar afla un copil si ce rusine Va avea un copil intr-o Familie de Gay?????Si acum in momentul de fata daca se casatoresc O pereche de gay si daca sunt ei sanatosii la cap(Dar ei deja sunt bolnavi caci sunt Gay)Pai o sa vree copil Ce Casa de copii va oferiii un copil Unei Familii De Gay???

cum am mai mentionat mai sus.. astea sunt doar niste stereotiprui bine infiltrate in societate si religie.. atita tot..
cit despre eductatia in familie de homo sau lesbi a unui copil adoptat.. acesti oameni pot fi mai educati decit orice alt hetero, precuma fost demonstrat si in emisiunea Lorenei Bogza... wink

Quote (Criticu)
Caci ai 18-19 ani si intelege totul dar ce va zice cind va vedea un copil de 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Ani CInd se ling 2 gay???

da ce spui copilului cind vezi o femei cu un babrbat linginadu'se pe strada? cool e acelasi lucru..

Quote (Criticu)
Mai inteleg Libiene Cind Vad parca imi este o imagine Mai simpla

mai simpla? ha! ti'e mai simplu tie, si majoritatii baietilor.. k'asa va e bagat in cap.. dar pe linga ceea k va e simplu, va mai e si placut..

haide bre.. s va vad eu cind va veti incepe viata sexuala (in caz k n'ati facut'o ink), s vad ce va iesi din voi.. sexul de la sine e destul de pervers... si pun pariu k'ti va placea s'o faci in toate pozitiile posibile sau in grup..
ajunge s'o faceti pe sfintii... viata sexuala e ceva necesar fiecaruia, si'o faci cu cel/cea cu care'ti place. punct!


[..]

Message edited by ploaie - Simbata, 2008.Mai.31, 01:32
 
unknownDate: Simbata, 2008.Mai.31, 01:43 | Message # 6
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
nu vad sensul s discutam asta.. fiecare are punctul sau de vedere.. s`apoi vad k multi cam nu vor s`si afiseze opiniile.. la ce bun asa o tema??

dar deam dak comentez, zic si eu.. atat timp cat nu mi se dauneaza... kiar nu ma doare capul ce e cutare.. si`mi bag cracu'n toata politica, in viata asta.. si kiar nu inteleg nik.. si bredesc.. si ma doare asta intr`un lok.. si ma scuzati, lume.. am vrut s zic ce`mi venea.. fara resentimente sau alte chestii.. s`am facut`o.. pace..


..evadand
 
CriticuDate: Simbata, 2008.Mai.31, 15:01 | Message # 7
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (ploaie)
Lorenei Bogza...

Nu privesc Emisiune,Seriale,....Deci nu am vazut si nici nnu stiu sad

Quote (ploaie)
da ce spui copilului cind vezi o femei cu un babrbat linginadu'se pe strada?

Dupa parerea mea nu e acelasi lucru.....Caci Sa se Sarute 1 Barbat cu 1 Femeie Asta e Normal dar doi Timpiti de acelasi sex Nu prea cred...

Quote (ploaie)
sexul de la sine e destul de pervers... si pun pariu k'ti va placea s'o faci in toate pozitiile posibile

hmmmmmm. Sati spun acum caci sunt inca Minor si La Sex nu gindesc Deci daca voi ajunge si O sa am pereche Pai sa stii ca Sex-ul Dupa parerea Mea il voi Face atunci CInd Perechea e deacorda( ...Caci nu prea Visez La astfel de Lucruri) Si Numai cu Persoana Iubita .....Asta e parerea Mea Deci sa credem ca Vb spuse mai sus SUnt Catre Toti Userii si eu miam Expus Parerea.....

Quote (unknown)
la ce bun asa o tema??

Quote (ploaie)
punct!

Deacord Nu merita Atentie...... wink O zi buna happy smile

Quote (ploaie)
haide bre.. s va vad eu cind va veti incepe viata sexuala (in caz k n'ati facut'o ink), s vad ce va iesi din voi.. sexul de la sine e destul de pervers... si pun pariu k'ti va placea s'o faci in toate pozitiile posibile sau in grup.. ajunge s'o faceti pe sfintii... viata sexuala e ceva necesar fiecaruia, si'o faci cu cel/cea cu care'ti place. punct!

Si totusi nu am inteles ce are asta cu Tema despre Pedici??? biggrin dry Nu are nici o legatura asta deja e Viata Personala Si o vb cu Fiecare in parte ......Aici poti face ceea ce vrei...Si nu are nici o legatura despre Gay...Punct.

Quote (ploaie)
haide bre.. s va vad eu cind va veti incepe viata sexuala (in caz k n'ati facut'o ink), s vad ce va iesi din voi.. sexul de la sine e destul de pervers... si pun pariu k'ti va placea s'o faci in toate pozitiile posibile sau in grup.. ajunge s'o faceti pe sfintii... viata sexuala e ceva necesar fiecaruia, si'o faci cu cel/cea cu care'ti place. punct!

Hmmm Daca esti Gay nu e nevoie sa te gindesti ca Ei doar se freaca ...
De a fi un cuplu gay e necesar sa te gindesti spre viitor Cum va iesi aceasta Fmilie ce Urmasi vor avea Etc...


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....

Message edited by Criticu - Simbata, 2008.Mai.31, 15:02
 
ploaieDate: Duminica, 2008.Iun.01, 11:39 | Message # 8
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (unknown)
fiecare are punctul sau de vedere..

mereu, la orice tema, sunt oameni cu parerile lor... wacko

Quote (unknown)
kiar nu ma doare capul ce e cutare.. si`mi bag cracu'n toata politica, in viata asta.. si kiar nu inteleg nik.. si bredesc.. si ma doare asta intr`un lok.. si ma scuzati, lume.. am vrut s zic ce`mi venea.. fara resentimente sau alte chestii.. s`am facut`o.. pace..

se vede k te'apucase criza de noapte... cool

Quote (Criticu)
Dupa parerea mea nu e acelasi lucru.....Caci Sa se Sarute 1 Barbat cu 1 Femeie Asta e Normal dar doi Timpiti de acelasi sex Nu prea cred...

asta e.. copilul initial nu are de unde sti k 'as trebuie sa fie'... e vorba de ce'i bagi in cap copilului tau.. dak o faci asa cum ti s'a bagat si tie in cap, evident k pina la urma va fi contr la tot ce e diferit de parintii lui, nu?

Quote (Criticu)
Nu privesc Emisiune,Seriale,....Deci nu am vazut si nici nnu stiu

da la stiri, macar, te uiti?

Quote (Criticu)
Sati spun acum caci sunt inca Minor si La Sex nu gindesc

humm.. anume k merge vba despre sex.. pe tine, doar, te deranjeaza nu sentimenetele lor, ci mai mult k ei intretin relatii sexuale.. nu? wink

Quote (Criticu)
Nu are nici o legatura asta deja e Viata Personala Si o vb cu Fiecare in parte ......Aici poti face ceea ce vrei...Si nu are nici o legatura despre Gay...

are, fiindk, dak tot o faci in grup, va mai fi o persoana de gen opus... biggrin

iar ceea ce'am zis eu mai sus, nu inseamna k's sigura k tu vei fi din aia mai perversi, sau cine stie cum.. e doar convingerea mea k cum persoana'si incepe viata sexuala, e destul de skimbat in interior..
si nici nu inseamna k eu sunt asa... smile


[..]
 
TORRDate: Duminica, 2008.Iun.01, 21:05 | Message # 9
micutu rappa
Group: Fan
Messages: 41
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Sex-ul Dupa parerea Mea il voi Face atunci CInd Perechea e deacorda( ...Caci nu prea Visez La astfel de Lucruri) Si Numai cu Persoana Iubita

numai cu persoana iubita ?? ... he he inca n-ai ajuns la virsta de 18-20 ani, s-ar putea pe viitor sa-tzi schimbi parerea biggrin


SR (Spirit Romanesc)
 
ploaieDate: Duminica, 2008.Iun.01, 22:00 | Message # 10
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (TORR)
numai cu persoana iubita ?? ... he he inca n-ai ajuns la virsta de 18-20 ani, s-ar putea pe viitor sa-tzi schimbi parerea

da... biggrin ma gindeam si e sa i'o spun.. da m'am gindit " cine stie, poate va fi unul din putinii visatori care au mai ramas"... senile


[..]
 
CriticuDate: Vineri, 2008.Iun.06, 08:46 | Message # 11
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (TORR)
numai cu persoana iubita ?? ... he he inca n-ai ajuns la virsta de 18-20 ani, s-ar putea pe viitor sa-tzi schimbi parerea

Quote (ploaie)
da... biggrin ma gindeam si e sa i'o spun.. da m'am gindit " cine stie, poate va fi unul din putinii visatori care au mai ramas".

Ma fiti Siguri ca o voi face numai cu Persoana Iubita wink Nu sunt tipul Pervers SI sa ma Bat pentru un sex .... wink

Quote (ploaie)
iar ceea ce'am zis eu mai sus, nu inseamna k's sigura k tu vei fi din aia mai perversi, sau cine stie cum.. e doar convingerea mea k cum persoana'si incepe viata sexuala, e destul de skimbat in interior.. si nici nu inseamna k eu sunt asa...

Ok eu am inteles wink
O zi Buna....


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....

Message edited by Criticu - Vineri, 2008.Iun.06, 08:46
 
ploaieDate: Vineri, 2008.Iun.06, 23:50 | Message # 12
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Ma fiti Siguri ca o voi face numai cu Persoana Iubita wink Nu sunt tipul Pervers SI sa ma Bat pentru un sex ....

nu fi sigur de ceea ce te asteapta.. totul e posibil.... smile
si pina la urma.. ce e perversitatea pt tine?


[..]
 
CriticuDate: Duminica, 2008.Iun.08, 08:55 | Message # 13
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (ploaie)
nu fi sigur de ceea ce te asteapta.. totul e posibil....

Da poate...O sa vedem smile

Quote (ploaie)
ce e perversitatea pt tine?

Adika sati dau sinonime???Daca da pai cred ca e :Inclinare spre a face rau,Placerea de a face rau, Spec. Anomalie Sexuala....Cam asa ceva ...... smile


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
ploaieDate: Luni, 2008.Iun.09, 00:41 | Message # 14
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Adika sati dau sinonime???Daca da pai cred ca e :Inclinare spre a face rau,Placerea de a face rau, Spec. Anomalie Sexuala....Cam asa ceva ......

lol biggrin biggrin
ti'a zis cineva k esti amuzant? hehe
in primul rind te exprimi aiurea..
si.. cum poate fi "inclinarea spre a face rau" sinonim al perversitatii...? wacko
tot ce pot eu sa'ti spun e k ai tras cu okiul in DEX.. nu e parerea ta despre acest comportament in sex..
repet : fii tu, fii original! wink


[..]
 
CriticuDate: Marti, 2008.Iun.10, 11:03 | Message # 15
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (ploaie)
"inclinarea spre a face rau" sinonim al perversitatii...

Pai este o imbinare de cuvinte care este echivalenta cu ........


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Organizatia homosexualilor din Moldova trebuie scoasa in afa (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: