[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Puya, politicianul apolitic! (Interviu)
Puya, politicianul apolitic!
dXXX™Date: Simbata, 2008.Apr.05, 02:53 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
Puya: Mai intai foamea, pe urma ecologia!

Ce inseamna politica pentru Puya? Raspunsul il da chiar el in interviul nostru: “Daca-mi spui ca sunt politician, ma jignesti!”. Si, totusi, este presedintele Organizatiei de Tineret a Partidului Verde. Ce parere are despre politica ecologista? Nimic mai simplu, raspunde tot el: “Mai intai rezolvi stomacul si apoi te gandesti la problemele mediului!”.

Si curiozitatea merge mai departe. Puya este implicat in politica, dar o uraste, este in Partidul Verde, dar considera ca mai sunt foarte multe probleme de rezolvat pana sa te gandesti la incalzirea globala. Atunci, de ce? Daca vrei sa afli de ce a intrat raperul din Salajan in politica, care este platforma lui politica, ce parere are despre oamenii din politica noastra, urmareste interviul video pe care l-am facut chiar in locul de unde incepe povestea lui Puya, scoala lui generala.

 
decontDate: Simbata, 2008.Apr.05, 11:57 | Message # 2
rappa fan
Group: Cenaclu
Messages: 124
Status: Off'Line
bai nu inteleg nici o pula din ce molfaie el sub nas acolo wacko angry

 
AnKaDate: Simbata, 2008.Apr.05, 12:06 | Message # 3
micutu rappa
Group: user
Messages: 23
Status: Off'Line
deam shi vrabiile mai frumos kinta biggrin
 
maruseaDate: Simbata, 2008.Apr.05, 17:23 | Message # 4
micutu rappa
Group: user
Messages: 6
Status: Off'Line
Of il jigneshte ca ii spune cineva vedeta.....

Niau' Miau
 
vercikDate: Simbata, 2008.Apr.05, 21:57 | Message # 5
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Nu stiu...nu inteleg ce zice....si nush... vedem cu timpu` ce`o s fie...

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Puya, politicianul apolitic! (Interviu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: