[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Situatia studentilor Basarabeni in romania (...)
Situatia studentilor Basarabeni in romania
dXXX™Date: Vineri, 2008.Apr.04, 11:14 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
 
AtaraXDate: Vineri, 2008.Apr.04, 17:13 | Message # 2
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
...vremuri de stundentie,de multe ori miau povestit ai mei despre aste timpuri.se simte virsta asta a tineretii,de zbucium si ...viatza....drumuri apucate...plecam in lume spre cunoastere.Pachetul,mia placut cum a spus baiatu' ala "o fel de comunicare",intro oarecarte masura.ne asteapta si pe noi....si parcami pare ca suna prea tragic titlul temei,parca ai nostri ar fi batjocoriti in videoul asta....exista un oarecare dram de tristete,dar hai sa nu dramatizam.....chiar miau placut baietii astia......E TRAGIC FAPTUL CA TREBUIE SA PLECAM UNDEVA SA INVATAM SI NU AICI,LA NOI...
 
vercikDate: Vineri, 2008.Apr.04, 17:42 | Message # 3
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Da...imi zicea si mie maica`mea ca invata la universitate si cand vinea la cineva pachet pai erau cei mai fericiti...in primul rand e nostalgie de casa si asta le alina dorun intr`un fel

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
YelloWishDate: Joi, 2008.Iul.24, 17:31 | Message # 4
junior rappa
Group: user
Messages: 64
Status: Off'Line
mde, degraba s-ar putea sa-i inteleg f bine pe studentii plecati in Ro ptr a invata...
 
Cenaclu Crew » Hai sa vorbim » Hai sa vorbim » Situatia studentilor Basarabeni in romania (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: