[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Cenaclu Crew » Cenaclu » Cautam talente » Primele roade (un feat in cadrul labelului Cenaclu)
Primele roade
dXXX™Date: Vineri, 2008.Mar.07, 15:46 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line

incercati sa va dati cu parerea ... cit despre piesa cit despre MC cit despre concert cit shi despre label....

 
MacroSDate: Vineri, 2008.Mar.07, 19:41 | Message # 2
Big daddy
Group: Cenaclu
Messages: 175
Status: Off'Line
buna treaba... wink

Hip-Hop sucks becouse of you!
 
unknownDate: Simbata, 2008.Mar.08, 01:12 | Message # 3
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
da.. ff reusit... bravo, baieti.. wink wink

..evadand
 
dXXX™Date: Simbata, 2008.Mar.08, 01:16 | Message # 4
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
unknown,
eu de ecemplu cind am auzit piesa serios sa fiu am ramas surprins placut ...
 
RuFuSDate: Duminica, 2008.Mar.09, 15:23 | Message # 5
micutu rappa
Group: user
Messages: 1
Status: Off'Line
pentru moldova e super ... cool

smile now-cry later
 
IrinutzaDate: Duminica, 2008.Mar.09, 21:25 | Message # 6
rappa lover
Group: useri
Messages: 549
Status: Off'Line
Imi place muult piesa...
Refrenul in special.... happy happy
Bvo tuturor baietilor...Chiar e super... biggrin cool


All I want is the wind in my hair to face the fear but,not feel scared
 
CriticuDate: Joi, 2008.Mar.13, 23:53 | Message # 7
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Miine pe 14 martie la Concert va fi interpretata piesa inca o data Live Swoad&Maxer cu Eretic sper sa va placa

De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
dXXX™Date: Vineri, 2008.Mar.14, 00:37 | Message # 8
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
Criticu, shtim... da nu cred ca ajungem la concert .... e ziua lui Decont
 
EreticDate: Simbata, 2008.Mar.15, 22:30 | Message # 9
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 156
Status: Off'Line
Criticu, Nici nu a avut cine sa o asculte....!!! angry Caci asa se organizeaza la noi "Prostia"....

Message edited by Eretic - Simbata, 2008.Mar.15, 22:31
 
vercikDate: Duminica, 2008.Mar.16, 21:50 | Message # 10
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
mi`a placut piesa...Bravo baieti!!! smile

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
CriticuDate: Duminica, 2008.Mar.16, 23:39 | Message # 11
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (RuFuS)
pentru moldova e super ...

Ai spuso cam gresit!!!
Dupa astfel de Vorbe imi dau seama ce Persoana esti!!
Bafta la Toti!!!

Added (16.03.2008, 23:39)
---------------------------------------------

Quote (Eretic)
Criticu, Nici nu a avut cine sa o asculte....!!!Caci asa se organizeaza la noi "Prostia"....

As zice ca mai intii nici nuti dadea voie sa biggrin cinti apoi teau acceptat biggrin :D biggrin :D biggrin
Bine ca ati cintat Si ati facut ceva Bun!!!
Piesa e Buna!!Asteptam si sa o askultam si la Castile de akasa nu doar la Boxele din cele din Club!!!!
Bafta!!!! biggrin cool


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....

Message edited by Criticu - Duminica, 2008.Mar.16, 23:39
 
EreticDate: Luni, 2008.Mar.17, 09:27 | Message # 12
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 156
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
As zice ca mai intii nici nuti dadea voie sa biggrin cinti apoi teau acceptat biggrin

Ipocriti
 
antheiaDate: Simbata, 2008.Mar.29, 09:41 | Message # 13
micutu rappa
Group: user
Messages: 3
Status: Off'Line
O ideea buna, un pas reusit wink , pacat insa ca se lasa putin in umbra sincronizarea...in rest e bine...pentru inceput e chiar super...asteptam si continuarea... wink

Nu intotdeauna trebuie sa intoarcem pagina, uneori trebuie sa o rupem!
 
dya_meDate: Simbata, 2008.Apr.05, 11:28 | Message # 14
micutu rappa
Group: user
Messages: 2
Status: Off'Line
super piesa........... wink [color=red]bravooo....
 
AnKaDate: Simbata, 2008.Apr.05, 12:19 | Message # 15
micutu rappa
Group: user
Messages: 23
Status: Off'Line
Mie mia plaku foarteeeeeee moOltttttttt happy wink
 
decontDate: Simbata, 2008.Apr.05, 12:37 | Message # 16
rappa fan
Group: Cenaclu
Messages: 124
Status: Off'Line
bravo ... rupe yu yes yahoo

 
Mister_SkrapDate: Joi, 2008.Apr.10, 19:06 | Message # 17
micutu rappa
Group: user
Messages: 49
Status: Off'Line
mda Din nou wink chiar e buna!!

NOROK BAH!!!!!!!
 
HakeruDate: Duminica, 2008.Apr.27, 01:02 | Message # 18
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Asteptam si sa o askultam si la Castile de akasa

asteptam mult wink



 
CausticDate: Luni, 2008.Mai.05, 21:04 | Message # 19
junior rappa
Group: useri
Messages: 74
Status: Off'Line
Quote (Eretic)
Nici nu a avut cine sa o asculte....!!! Caci asa se organizeaza la noi "Prostia"....

Quote (Eretic)
Ipocriti

Nu e baieteste de loc ce zici tu nene... Tu ai fost pe afisa ca sa pretinzi la "scena"?Te-a invitat cineva din organizatori?Daca am gindi dupa tine ar insemna ca oricine a cumparat bilet poate iesi pe scena?Si daca tot o ardeti artisti cu scrupule ap nu trebuia sa bagati degetul mijlociu pe 29... Stii ce inseamna asta?Da... Lipsa de respect fata de public... Daca tot aveti ceva cu asa zisele lighioane care merg impotriva voastra ap rezolvatile baieteste daca aveti singe in coae nu pe forumuri sau scena... E mai rep... Si daca nu ti sa permis la inceput sa iesi inseamna ca sa organizat "Prostia"?Nu bag vb astea ca sa imi "sustin" tovarasii pur si simplu chiar aveam alta parere despre voi...


"Он меня ремонтом я его рэпчиком"
 
AtaraXDate: Miercuri, 2008.Mai.07, 21:22 | Message # 20
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
...stii de astia dezamagiti cei ciudat e ca iam auzit fiind din rinduri sa le spunem asa "ciudate",dar nu tie trebuie sati explic chestiile astea.29,degetul de pe 29 ...stii de cemi pare rau?fiindca timpul care lam avut pe scena atunci lam irosit pe degetul ala,caci am avut prea multe de spus la subiect,caci chiar tin la ideea asta,indiferent de ce se spune!nu mam retinut si imi cer scuze de la mine,de la ideeile ce le sustin ,de la cei care au asteptat sa le spun ceva!da,oameni nu mam putut retine...si imi cer scuze.dupa aia miam dat seama ca astia nu merita atentie.si chestiile astea is gata sa le spun oricind.Bai,Caustic astai doar o replica si Eretic nu sia meritat atitudinea atunci...da ma rog,asta e ....DIVERSITATE.Eu insusi aveam alta parere,dar uite ca oamenii miau schimbato.DAR GATA,CU REPLICILE LA ACEASTA TEMA,POATE DOAR UN ARTICOL DESPRE CE SE INTIMPLA INTRADEVAR SI ...PACE,noi doar o sa scrim in continuare...
 
CausticDate: Joi, 2008.Mai.08, 07:02 | Message # 21
junior rappa
Group: useri
Messages: 74
Status: Off'Line
Nu zic si parazitii tot au aratat degetul mijlociu da ei orcum isi baga pula in tot si era tocmai dupa piesa, pur si simplu la un concert care sarbatorea o zi importanta pentru majoritatea din sala no era cazul sa o faceti si voi... Nu bah la faza cu dezamagitu mai inteles gresit... biggrin Nu sunt geno frustrat daca am ceva pe suflet spun... Cum am facut-o si de data asta... hai pis

"Он меня ремонтом я его рэпчиком"
 
Mister_SkrapDate: Joi, 2008.Mai.08, 16:13 | Message # 22
micutu rappa
Group: user
Messages: 49
Status: Off'Line
Caustic, biggrin ma faci sa rin coae!!!!!
1)Bah stii destul de bine ca baietsii nu au aratat degetul mijlociu publicului ci unei anumite persoane!!! wink
2)Ia uite in coa spre exemplu voi suntetsi pe afisha la concert Hanoracii si voi avetsi un feat cu mine da eu nu-s pe afisha pai asta inseamna ca eu nu trebuie sa cint??Mare Mitocan mai esti daca crezi asha,bah daca esti in afisha pai ce pm trebuie sa cinti doar cintecu cu trupa da featu care era in programa sa-l dai in pula sau poate trebuia de scris pe afisa Swoad&MaXer Feat Eretic??Coae gresesti wink Nu vad nici un pic de dreptate!!!!
Quote (Caustic)
aca am gindi dupa tine ar insemna ca oricine a cumparat bilet poate iesi pe scena?

Problema ta e ca intelegi chestiile invers (SRAVNIL HUI S PALITSEM)bah aici mergea vorba despre cu totu altceva;)si nu imi spune tu mie de smecherie ca imid ai impresia ca Tsii aprare cuiva sau faci Palirovka dry Fii pe pace si nu te revolta caci se vede ca nu ai nici un pic de dreptate!!!!! wacko
Quote (Caustic)
Da... Lipsa de respect fata de public...

Ce pula mea daca Clan Destin au piesa(PUBLIC DE CACAT) asta inseamna ca ei nu respecta publicu???Bah da tu...huipaimi!!Bah sa fost lipsa de Respect pai atunci publicu ii dadeau afara de pe scena dar asa cred ca toti au intees in ce a fost chestia NUMAI TU PO ARZI AICI CA UN DEMAGOG!!!! angry
Hai incheiem tema ca mii sila sa ma uit cum nuca vrea sa se lipeasca de perete!!PUNKT!!!!!!!!


NOROK BAH!!!!!!!
 
CausticDate: Joi, 2008.Mai.08, 20:28 | Message # 23
junior rappa
Group: useri
Messages: 74
Status: Off'Line
Bah bovina in primul rind intrebarile nu iti sunt adresate tie!!!
Si concertul era dedicat UNIRII nu "reglarii" de conturi... Si credema ca un deget se poate arata si intr-o atmosfera mai lejera...
Quote (SKRAP)
Ia uite in coa spre exemplu voi suntetsi pe afisha la concert Hanoracii si voi avetsi un feat cu mine da eu nu-s pe afisha pai asta inseamna ca eu nu trebuie sa cint??Mare Mitocan mai esti daca crezi asha,bah daca esti in afisha pai ce pm trebuie sa cinti doar cintecu cu trupa da featu care era in programa sa-l dai in pula sau poate trebuia de scris pe afisa Swoad&MaXer Feat Eretic?

Bah tu ai auzit vrodata de hosting???Si legile lui scrise si nescrise...
Quote (SKRAP)
si nu imi spune tu mie de smecherie ca imid ai impresia ca Tsii aprare cuiva sau faci Palirovka

amice esti beat??Ce asa rau?Parca pe la offline-uri vb frumos dar pe forum-uri asa... Vezi sa nu te reeduc pentu asa cuvinte...
Quote (SKRAP)
pai atunci publicu ii dadeau afara de pe scena dar asa cred ca toti au intees in ce a fost chestia

cine?fetele de la g.asachi?de care public vb mah??spunea loyal "care public mah in romania cinta toti"...
Si hai nu te baga in discutie ca pula bleaga... Noh asta pe bune... Sau tu ce aprinzi spiritele, vrei diss??? biggrin
Orcum e site-ul baietilor si nu cred ca lau facut numa pentru fane care "rupe buka" ci si pentru cei care sunt interesati de muzica lor sau de ei...
Eu ma plimbam pe site am vazut reply-urile lui eretic si lam intrebat daca e normal sa o arzi asa... Am facut o crima??Iam injosit pe baieti?
Asa ca lasete bei skrap in cenaclu poate o sa intri si fara tongue


"Он меня ремонтом я его рэпчиком"
 
AtaraXDate: Vineri, 2008.Mai.09, 22:01 | Message # 24
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
...deci multe sint inca de comentat,multe avem de discutat,dar....ramine la dar.Tadevs uneori imi spune "...la vremea lui",deci...Is satul de multe chestii ...stii,vreau doar sami cint versul ,fie cu birfe in spate,fie fara...ma rog,fiecare isi are constiinta (sau nu!).Asta e!hai ca tac...
 
AtaraXDate: Vineri, 2008.Mai.09, 22:05 | Message # 25
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
e pe bune ceam spus,fara pic de aere,fara pic de masca,pe bune...
 
Cenaclu Crew » Cenaclu » Cautam talente » Primele roade (un feat in cadrul labelului Cenaclu)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: