[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hip Hop » Hip Hop Romanesc » C.I.A Feat Alex-Zbor La Altitudine (Apreciaza)
C.I.A Feat Alex-Zbor La Altitudine
CriticuDate: Miercuri, 2008.Mai.28, 20:52 | Message # 1
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Cum vi se pare piesa Si videoclipul Apreciati
C.I.A Feat Alex..Zbor Pe Sus

Personal cred ca Videoclipul Ar arata mai bine Fara Alex Caci Cinta Ca un Stiril Pe piesa Parca nici nu are Glas dar cred ca piesa asta o avem in calculator dar inregistrata Fara ALex in locul lui cinta Primul MC Adika Profethu' din C.I.A Nustiu poate ca mi sa parut ......
.Mia PLacut al doilea Mc cum a inceput Si Glasul La Profethu' Si Fraza Asta Mia Placut "Urasc Oamnii Ce Urasc Oamenii am Ajuns sa urasc si sa fiu Printre Cei Vii"

Added (28.05.2008, 20:52)
---------------------------------------------
Am gasit in calculatorul Meu Tot piesa asta Doar ca o interpreteaza Profethu' si o interrpreteaza Solo Acus Vo pun....
Profethu'-Zbor la joasa Altitudine
Va mai pun inca o piesa de al lui Profethu' Si sa va aud Pareri....
Iat-o
SinucigasProfethu' &Mortu- Vis Sinucigas

Pareri biggrin biggrin


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
vercikDate: Vineri, 2008.Mai.30, 00:46 | Message # 2
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Criticu, ms da io am piesele :P

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
CriticuDate: Vineri, 2008.Mai.30, 10:59 | Message # 3
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (vercik)
Criticu, ms da io am piesele :P

Pai piesele oricine le are de pe compilatia din Ro
Dar am vrut sa vad Pareri despre Videoclipul Lor ............... dry dry dry
Ce asa slab cu pareri La voi? dry


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
vercikDate: Miercuri, 2008.Iun.18, 19:33 | Message # 4
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
videoclipu...e ok...da Alex strica totul...cand i`am auzit miorlaitu` mi`o cazut totul...
Profethu`singur o arde mult mai frumos...nush nu mi`a placut...ink am vazut video azi la MuzTV... si cand l`am vazut pe Alexxx :|


Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...

Message edited by vercik - Miercuri, 2008.Iun.18, 19:40
 
CriticuDate: Joi, 2008.Iun.19, 12:19 | Message # 5
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (vercik)
si cand l`am vazut pe Alexxx :

Clar biggrin biggrin

Mie imi place Vocile la toti Trei MC sunt deferite si asta imi place biggrin


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
vercikDate: Vineri, 2008.Iun.20, 00:53 | Message # 6
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
Quote (Criticu)
Mie imi place Vocile la toti Trei MC sunt deferite si asta imi place

si mie`mi plak... da Alex :-&


Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
Cenaclu Crew » Hip Hop » Hip Hop Romanesc » C.I.A Feat Alex-Zbor La Altitudine (Apreciaza)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: