[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Hip Hop » Hip Hop Romanesc » Eugen Iustin (muzica de suflet.. ascultati...)
Eugen Iustin
unknownDate: Vineri, 2008.Mar.07, 01:47 | Message # 1
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line



..evadand
 
dXXX™Date: Simbata, 2008.Mar.08, 01:26 | Message # 2
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
nu toti sunt capabili sa asculte asah ceva .... in general ca sa asculti rappace e nevoie de mai multa imaginatie shi gust rafinat ...
e nice cool
 
ploaieDate: Simbata, 2008.Mar.08, 15:30 | Message # 3
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
piesele lui..aaaa... flirt
sunt.. stari peste stari.. cuvinte.. atitea adevaruri.. si face totul atit de frumos si love ... aa... nu doar versurile rup.. stie sa'si aleaga melodiile.. rolleyes e super..
pacat k la noi nu se face asa ceva.. unsure unsure concerte rappace.. sa simti muzica cum te patrunde.. s'o simti atit de aproape precum stateam cu urekea'n boxa la Afrika.. happy ar fi extrem de rupator...aaaaaaaa happy


[..]
 
unknownDate: Simbata, 2008.Mar.08, 15:37 | Message # 4
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
Quote (ploaie)
s'o simti atit de aproape precum stateam cu urekea'n boxa la Afrika..

am simtit sh eu.. remember.. stateam cu urekea`n boxa.. waiting 4 u.. wacko kiar m`a patruns muzika..
da' Eugen Iustin de cand am ascultat prima oara piesele lui.. m`a cucerit.. el e o sursa de inspiratie.. sh atatea amintiri.. atatea.. happy


..evadand
 
ploaieDate: Simbata, 2008.Mar.08, 15:49 | Message # 5
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Quote (unknown)
sh atatea amintiri.. atatea..

da.. amintiri..
amintiri peste amintiri.. sad


[..]
 
vercikDate: Luni, 2008.Mar.10, 01:25 | Message # 6
Big mommy
Group: useri
Messages: 1647
Status: Off'Line
el reda totul atit de adevarat,dar in acelas timp atat de greu...gandurile lui picura cu stropi grei in inimile noastre...rupeee

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi...
 
Cenaclu Crew » Hip Hop » Hip Hop Romanesc » Eugen Iustin (muzica de suflet.. ascultati...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: