[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Assault-Crew...... (Assault-Crew.....)
Assault-Crew......
CriticuDate: Simbata, 2008.Mai.31, 13:32 | Message # 1
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Assault-Crew

Este un Crew Basarabian Unde are Loc Participarea A MC din Alte state...IN acest Crew Intra Potu'Pervers,MacroS,Gestu Toti Trei sunt Din Basarabia....SI Antropic Ce se afla In România SI Bastinasul Nostrul Ce sta in prezent In Franta Adika -Snake

Ei au citeva piese Scoase Pe forumuri unele din ele sunt :

1) Assault-Crew -Assault De sub Asfalt.....!!!
2)Assault-Crew-5 Pacienti....

PARERI PARERI SI IARASI PARERI

<_<


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
HakeruDate: Joi, 2008.Iun.05, 15:35 | Message # 2
rappa fan
Group: Fan
Messages: 134
Status: Off'Line
E fain, dar daca sa fiu critic, atunci piesa e cam monotona, lipseste un ritm, o melodie, pentru inceput e super, daca aveti undeva de perfectionat , atunci atrageti o atentie mai mare aranjamentului si pronuntarii mai clara a cuvintelor, nu ca nu se inteleg, doar ca lipseste ceva....ceva ce v-ar caracteriza si v-ar face diferiti de ceilalti, v-ar crea o imagine proprie, daca m-am exprimat clar.
In rest totul e super, aveti talent wink , SUCCESE in continuare, si cit mai multe piese care sa devina hituri wink



 
ploaieDate: Duminica, 2008.Noi.09, 23:14 | Message # 3
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
si cind auzim life de ce sunt in stare toti-uniti? insist sa fie toti... friends

[..]
 
MacroSDate: Luni, 2008.Noi.10, 09:33 | Message # 4
Big daddy
Group: Cenaclu
Messages: 175
Status: Off'Line
pey deocamdata nicidecum nu-i putem strange pe totzi (snake e in Frantza ,antropic-Romania)...erau ceva planuri p/u vacantza de iarna sa vina antropic cu ink-o trupa din ro...dar pana cand sunt doar planuri...vedem cum iese cu realizarea...

Hip-Hop sucks becouse of you!
 
ploaieDate: Luni, 2008.Noi.10, 17:58 | Message # 5
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
MacroS, cred c'anume pt vacanta de iarna ar fi perfect.. rolleyes un cadou de Craciun... smile

[..]
 
unknownDate: Luni, 2008.Noi.10, 21:32 | Message # 6
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
si ce cadou happy

..evadand
 
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Assault-Crew...... (Assault-Crew.....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: