[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Non Grata - O alta stare (prima piesa - Auditie placuta)
Non Grata - O alta stare
AbsurdoDate: Vineri, 2008.Mai.02, 12:58 | Message # 1
micutu rappa
Group: user
Messages: 9
Status: Off'Line
Non Grata - O alta stare http://www.zshare.net/audio/11359101f3dd8596/
Refren:Absurdo& Blasster (totusi vocea dominanta este a mea ^_^)
Strofa I voce & versuri - Blasster
Strofa II voce & versuri - Absurdo (eu )
Negativ-ZM (inflamabil ,Big thanx ! )
Inregistrata la Inflamabil Records(2008)

-prima noastra piesa , asa k nu ne saltati ku critici , orikum orice opinie,sugestie sau critica e mai mult dekat bine-venita! ]

Durata: 3:35
Marime: 3.20 MB
Bitrate: 128Kbit


Cel mai absurd dintre pamanteni.
 
ploaieDate: Vineri, 2008.Mai.02, 17:12 | Message # 2
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Absurdo, imi plac mult cuvintele si melodia e buna.. yes
ceea ce nu'mi place, insa, e k vocea e robotizata.. poate k ar fi fost mult mai ok dak ati fi pastrat totul 'natural'.. si cu mai multa intonatie, suflet..
uite asta cred eu.. senile
ma rog.. e prima piesa totusi si sunteti foarte bravo! ohyes si ink'o data => versurile sunt foarte bune! bafta in continuare!!! flirt


[..]
 
AbsurdoDate: Vineri, 2008.Mai.02, 20:28 | Message # 3
micutu rappa
Group: user
Messages: 9
Status: Off'Line
Multumesc , nu e robotizata happy ci e sunt doua voci pe refren daka la el te referi , de asta e efectu pe care il sesizezi happy
Oricum mersi mult


Cel mai absurd dintre pamanteni.
 
ploaieDate: Vineri, 2008.Mai.02, 21:23 | Message # 4
nude in silence..
Group: useri
Messages: 1589
Status: Off'Line
Absurdo, rolleyes .. sorry.. nu ma prea pricep la kestiile astea.. deci.. efectul asta provocat de suprapunerea vocilor..ar putea fi inlocuit cu ceva mai diferit.. i don't know.. asta'mi zice urekea de 'ascultator de rind'.. senile

[..]
 
EreticDate: Simbata, 2008.Mai.03, 10:59 | Message # 5
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 156
Status: Off'Line
intru eu pe forum...si vad "Non Grata" si stay\u pe ginduri....cine dracu sunt ..k imi suna cunoscut numele wacko ...si apoi ....bah...aaaa...astai Absurdo.....cu colegu lui Dumitru paremise.... cool
Zic o scot sa o ascult c ii stiu de la inceput(si Absurdo era pe alta unda"Club")s\
Ascult....si zic ...nu ...nu sunt ei biggrin
Bravo....mai lucrati dar e bine..... wink
in ultimul timp tot mai multi o ard in poezie <_< biggrin
 
AbsurdoDate: Simbata, 2008.Mai.03, 13:32 | Message # 6
micutu rappa
Group: user
Messages: 9
Status: Off'Line
Il keama Dinu wink sau Blassster mai nou... niciodata nu am fost doar pe club ,ci era o doar o piesa kare o stiai de tipu ala' , eu de mai delmult o ard pe unda' sau kum ii zici tu ,,poezie,, desi eu nu iast atribui acest criteriu wink
Orikum mersi happy
P.s. iaka ai memorie slaba wacko , elementar nu ne tii minte numele de trupa? biggrin


Cel mai absurd dintre pamanteni.
 
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Non Grata - O alta stare (prima piesa - Auditie placuta)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: