[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Recenzii » VeritaSaga (Basarabia Pamint rominesc)
VeritaSaga
dXXX™Date: Luni, 2008.Mai.12, 12:16 | Message # 1
YOOOOOOOOOO
Group: Administratia
Messages: 2779
Status: Off'Line
http://www.dxxx.ucoz.com/Ziua_limbii_romane_concert_pentru_B.mov

 
AtaraXDate: Miercuri, 2008.Mai.14, 21:30 | Message # 2
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
rupe.....intradevar rupe....pe bune:)...asta e speranta,ca nu doar aici se mai zbate o inima slaba....nu doar aici!Pace pentru toti romanii.
 
AtaraXDate: Miercuri, 2008.Mai.14, 21:44 | Message # 3
SikEratScriptum
Group: Cenaclu
Messages: 118
Status: Off'Line
....un filozof spunea ca nicio picatura de energie morala nu se pierde in univers....asa ca oameni...luptati pentru idealuri ....in societatea asta de kkt....in care visele doar somn ramin.Sa luptam impreuna.Sint visator,dar am inceput deja sa inteleg realitatile si credetima ca stiu sa le cos...ramin,raminem "visatori cu plumb in ochi"....dar asta e ....decit pierduti printre monstri........Pace ,pace pentru frati,pentru oameni cu suflet si capacitate...pace pentru diferente sanatoase,pace pentru toti romanii,PENTRU ADEVAR SI ........IDEAL.
 
Mister_SkrapDate: Joi, 2008.Mai.15, 17:28 | Message # 4
micutu rappa
Group: user
Messages: 49
Status: Off'Line
Mereu caut in mine ceva ascuns cred ca VeritaSaga il scoate pe acel ALTER EGO la iveala smile
AtaraX, frate ai spus-o drept decit pierduti printre monstri mai bine nu existam biggrin si nu avem pentru ce exista caci vom fi calcati in picioare smile un RESPECT MARE trupei VeritaSaga si mereu voi fi de parerea lor caci prin muzica lor nu invetsi CULTURA HIP-HOP ci INVETSI A EXISTA SI A TRAI CORECT!!!!! wink


NOROK BAH!!!!!!!
 
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Recenzii » VeritaSaga (Basarabia Pamint rominesc)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: