[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Antropic From Romania!!! (Apreciaza Antropic!!!!)
Antropic From Romania!!!
CriticuDate: Vineri, 2008.Mai.30, 21:30 | Message # 1
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Antropic!!!
Antropic e un Mc din Ro El este Din crew-ul Basarabian Assault-Crew...(Unde mai face parte si Poetu'Pervers,Snake,MacroS,Gestu Si Deja Antropic.)
Deci El are 18 ani e din Timisoara Si are ceva piese scoase Pe forumuri Iata Unele Piese .....

1)Antropic - Fragmente ....
2)Antropic & Mithrill & Dj Flow -Reculegere........

Pareri Pareri Si Critici Si Sfaturi Desigur smile !!!!!!!!!!


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
YelloWishDate: Vineri, 2008.Mai.30, 23:13 | Message # 2
junior rappa
Group: user
Messages: 64
Status: Off'Line
stii, cuvintele sunt super...ce-i drept la melodie se mai poate de lucrat....
 
CriticuDate: Vineri, 2008.Mai.30, 23:14 | Message # 3
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (YelloWish)
ce-i drept la melodie se mai poate de lucrat....

ADIKA LA MELODIE???
Cred ca sunt Bune Mie imi plac...Orikum Mrs pentru apreciere wink


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
YelloWishDate: Vineri, 2008.Mai.30, 23:16 | Message # 4
junior rappa
Group: user
Messages: 64
Status: Off'Line
ce-i drept are pe acolo si vorbe mai "piperate" :d

Added (30.05.2008, 23:16)
---------------------------------------------
adika eu nuj cum se spune in termeni muzikali, partea instrumentala, parca ceva nu-i ajunge

 
CriticuDate: Vineri, 2008.Mai.30, 23:19 | Message # 5
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (YelloWish)
adika eu nuj cum se spune in termeni muzikali, partea instrumentala, parca ceva nu-i ajunge

Inteleg Orikum Mrs...Pentru apreciere....


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
unknownDate: Simbata, 2008.Mai.31, 00:02 | Message # 6
Iluzia
Group: useri
Messages: 1497
Status: Off'Line
cum am mai zis.. imi place tare.. insa, repet.. imi aduce aminte de ceva inceputul negativului.. cool cool ehh.. memoria asta.. da nu ma las batuta.. cool

..evadand
 
TORRDate: Simbata, 2008.Mai.31, 10:21 | Message # 7
micutu rappa
Group: Fan
Messages: 41
Status: Off'Line
Antropic din Assault Crew ?? baga foarte tare omu' wink

SR (Spirit Romanesc)
 
CriticuDate: Simbata, 2008.Mai.31, 13:30 | Message # 8
rappa guru
Group: user
Messages: 563
Status: Off'Line
Quote (TORR)
Antropic din Assault Crew ??

Da e din Assault-Crew.... smile


De mici unii vor sa fie vedete ...eu de mic vreau sa fiu nebun....Interesant no???Da..Chiar nu e interesant...Gresesc si eu din cind in cind...Cum am zis si eu intrun vers:"Lumea il vede iar el nu vede lumea...sau invers:)))"...mdaaaa ma dau de gol....
 
Cenaclu Crew » Concerte si Evenimente » Tot ce se misca in cultura rappa » Antropic From Romania!!! (Apreciaza Antropic!!!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: